Eagle Group Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek
ALPHA TECHNOLOGY sp. z o.o. S.K.A.	ALPHA TECHNOLOGY sp. z o.o. S.K.A.

Artykuł Dodaj artykuł

Warstal — hurtownia stali w Warszawie!

Warstal to firma, która zajmuje się branżą stalową już od kilkunastu lat. Skorzystaj z jej doświadczenia, bogatej oferty produktowej, jak i usług.

Warstal to firma, która zajmuje się branżą stalową już od kilkunastu lat. Skorzystaj z jej doświadczenia, bogatej oferty produktowej, jak i usług.

Hurtownia Warstal jest dystrybutorem wyrobów hutniczych. Ze względu na długą obecność na rynku zapewnia rozbudowaną ofertę produktową oraz wiele usług skierowanych nie tylko dla dużych firm produkcyjnych i budowlanych, ale także rzemieślników.

Warstal — hurtownia stali w Warszawie!

Hurtownia Stali Warstal na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klienta, dlatego zapewnia indywidualne warunki handlowe, a także elastyczną politykę cenową. Co więcej, Warstal współpracuje z wieloma dostawcami wyrobów hutniczych, co pozwala na utrzymanie konkurencyjności — produktowej, jak i cenowej. Warstal zapewnia szybką i kompleksową usługę. Dzięki gęstej sieci klientów oraz zróżnicowanym taborze hurtownia może błyskawicznie zrealizować każde zamówienie.

Hurtownia obsługuje klientów w Warszawie i w okolicy, w tym w Piasecznie, Mińsku Mazowieckim, Słupinie, Legionowo, Grójcu i wielu innych. Więcej o hurtowni, produktach, jak i usługach znajdziesz na stronie: https://warstal.pl/

Oferta Warstal

W ofercie Warstal znajdują się wyroby hutnicze ze stali węglowej oraz nierdzewnej. W hurtowni kupisz także akcesoria do bram i materiały spawalnicze. Wszystkie produkty Warstal podzielone są na następujące kategorie: pręty, blachy, kształtowniki gorącowalcowane, kształtowniki zimnogięte, inne materiały budowlane, materiały spawalnicze, akcesoria ogrodzeniowe, a także aluminium i stal kwasoodporna. Co więcej, wszystkie materiały wrażliwe na korozję składowane są w magazynie. Wszystkie wymienione produkty posiadają atesty i certyfikaty.

Prócz produktów — usługi w Warstal

Sama oferta produktowa to nie wszystko! Warstal zajmuje się także usługami serwisowymi, które mają na celu dostosowanie sprzedawanego materiału do potrzeb klienta. Tym samym w Warstal dostępne jest cięcie stali, cięcie blach na wymiar, docinanie, wiercenie oraz cięcie palnikiem.

Dopasowany produkt jest dowożony z hurtowni stali do klienta, bo hurtownia zapewnia także ofertę transportową. Dlatego, rzeczy niedostępne ze składu są dostarczane w 48 godzin, a transport realizowany niezależnie od wielkości zamówienia.

Warto zapoznać się z ofertą Warstal, jeśli poszukujesz bogatego asortymentu, profesjonalnego doradztwa i jakości. 

Podobne artykuły