Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek

Artykuł Dodaj artykuł

Synergia Systemów IT: ERP + MES + SCADA - Poznań

Trwa program edukacyjny BPC. Przedsiębiorcy sektora MSP mogą bezpłatnie uczestniczyć w prezentacjach systemów wspierających zarządzanie cały przedsiębiorstwem oraz obszarem produkcyjnym.

Logo Business Penetration & ConsultingTrwa program edukacyjny BPC. Przedsiębiorcy sektora MSP mogą bezpłatnie uczestniczyć w prezentacjach systemów wspierających zarządzanie cały przedsiębiorstwem oraz obszarem produkcyjnym. Spotkania to forum wymiany doświadczeń nie tylko pomiędzy dostawcami a przedsiębiorcami lecz także możliwość nawiązania branżowych relacji.

Kolejne wydarzenie z cyklu Synergia Systemów IT: ERP + MES + SCADA

Rodzaj spotkania: Roadshow BPC
Temat: Inteligentne rozwiązania informatyczne odpowiedzią na rosnące
potrzeby wymagających przedsiębiorstw produkcyjnych
Termin: 08 kwietnia 2014
Miejsce: Biedrusko k. Poznania, Zamek Biedrusko,  ul. 1 maja 82, 62-003  Biedrusko
Organizator: Business Penetration & Consulting
Strona konferencji:  http://synergia-it.pl

Postęp w zakresie nowych technologii stawia przed przedsiębiorcami konieczność ciągłych inwestycji w modernizację firm. W ramach tego dążenia poszukują oni rozwiązań informatycznych, które wspomogą obszary merytoryczne i będą odpowiadały ich potrzebom. Zagrożeniem jednak staje się brak rzetelnych informacji na temat systemów i potencjalnych korzyści z ich wdrożenia. Ta niewiedza jest często staje na drodze rozwoju firm w Polsce.

Wybór i zakup nowego oprogramowania wspierającego obszary merytoryczne wymagają nakładów finansowych oraz zaangażowania zasobów ludzkich firmy. Prezentacje systemów w siedzibie firmy, wysyłanie zapytań ofertowych dotyczących poszczególnych rozwiązań, zapoznawanie się z ich funkcjonalnościami oraz ich analizowanie może zniechęcać kadrę zarządzającą do podobnych inwestycji.

Firma Business Penetration & Consulting umożliwi Państwu zatem - w jednym dniu i jednym miejscu, zapoznanie się z kilkoma systemami informatycznymi dostępnymi na rynku. Zapraszamy kadrę zarządzającą, dyrektorów i kierowników pionów merytorycznych do udziału w kolejnej edycji z cyklu "Synergia Systemów IT".

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Więcej informacji na temat zrealizowanych projektów: www.synergia-it.pl. Zapraszamy do dokonania rejestracji.

Podobne artykuły