Artykuł Dodaj artykuł

Kryzys – zagrożenie dla rozwoju czy szansa budowania przewagi konkurencyjnej polskich przedsiębiorstw

Konferencja odbędzie się dnia 26 listopada 2009 r. na Zamku Królewskim w Warszawie i połączona będzie z uroczystą Galą wręczenia nagród w Międzynarodowym Konkursie „EuroCertyfikat 2009”. Konferencja i Gala wręczenia EuroCertyfikatów objęta jest honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego.

Konferencja odbędzie się dnia  26 listopada 2009 r. na Zamku Królewskim w Warszawie i połączona będzie z uroczystą Galą wręczenia nagród w Międzynarodowym Konkursie „EuroCertyfikat 2009”. Konferencja i Gala wręczenia EuroCertyfikatów objęta jest honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego.

 

eurocert1.051109.webp

Statuetka „EuroCertyfikat” jest to prestiżowe europejskie wyróżnienie przyznawane podmiotom gospodarczym szczególnie wyróżniającym sie na tle konkurencji sprawną organizacją i zarządzaniem, doskonałą polityką rozwoju i spełnieniem surowych norm jakości.

Uzyskanie tego wyróżnienia zapewnia prestiż, a finaliści Konkursu uczestniczą w  Europejskim Programie Promocji Jakości, który stanowi doskonałą okazję do promocji firmy na rynku polskim i europejskim, nawiązania nowych kontaktów biznesowych, co bezpośrednio przyczyni się do znacznego zdynamizowania rozwoju przedsiębiorstwa.

Tematyka Konferencji została przygotowana z myślą o przedsiębiorcach, kadrze zarządzającej firm oraz przedstawicielach instytucji samorządowych. Prelegentami będą wybitni specjaliści praktycy i eksperci z dziedziny funduszy Unii Europejskiej, źródeł pozyskiwania dofinansowania inwestycji, restrukturyzacji wierzytelności, ryzyka kredytów, systemów zarządzania w organizacjach oraz szkoleń.

Głównym celem konferencji jest przedstawienie fachowej wiedzy oraz doświadczeń, niezbędnych do pobudzenia rozwoju polskich przedsiębiorstw w oparciu o fundusze Unii Europejskiej oraz promocję jakości zarządzania w przedsiębiorstwach.

Wśród celów konferencji, szczególnie godnymi uwagi są również:

• pobudzenie przedsiębiorczości poprzez promocję wykorzystania Funduszy Europejskich dla współfinansowania inwestycji w przedsiębiorstwach i samorządach,
• określenie możliwości finansowania dla przedsiębiorstw, możliwości restrukturyzacji wierzytelności bankowych oraz przybliżenie ryzyk kredytu kupieckiego,
•  promocja systemów zarządzania w przedsiębiorstwach,
• wskazanie najlepszej drogi rozwoju poprzez szkolenia,
• wskazanie możliwości dofinansowania szkoleń pracowników w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Uczestnicy Konferencji otrzymają wiele istotnych wskazówek niezbędnych dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwom, których to menedżerowie rozumieją konieczność sprostania konkurencji jednolitego rynku europejskiego.

Udział w Konferencji jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane udziałem w Konferencji, proszone są o kontakt pod numerem Tel. (085) 744 20 11

 


 

Formularz zgloszeniowy 2009.pdf (490.46 Kb) 

Formularz zgloszeniowy 2009.rtf (1.08 Mb)

PLAN KONFERENCJI EC 2009.JPG (629.06 Kb) 

Zaproszenie na Konferencje EC2009.JPG (670.83 Kb)

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.