Artykuł Dodaj artykuł

Nowy wymiar montażu!

Odkryj nowy wymiar montażu dzięki osadzakowi SC-40 II

Nowy wymiar montażu!

Odkryj nowy wymiar montażu dzięki osadzakowi SC-40 II

Przedstawiamy Państwu najnowszy produkt marki Rawlplug - gazowy osadzak do betonu i stali II generacji SC-40 II. Co go wyróżnia? Jest to jeden z najlżejszych osadzaków dostępnych na rynku, a jego nowa konstrukcja mechanizmu regulacji głębokości zapewnia niezwykłą łatwość regulacji.

Całkowicie przeprojektowana obudowa przednia zapewnia o 40% lepszą ochronę przed zanieczyszczeniami, a zmieniona pozycja rękojeści zapewnia lepsze wyważenie i komfort pracy.

To jednak nie koniec korzyści – osadzak SC-40 II wyposażony jest w litowo-jonowy akumulator, który zapewnia dwukrotnie większą wydajność niż dotychczas. 

Produkt posiada zdejmowaną podpórkę, która dodatkowo wpływa na łatwość manewrowania, a jego uproszczony mechanizm demontażu magazynka ułatwia odblokowanie i serwis narzędzia.

Osadzak SC-40 II idealnie nadaje się do montażu w blokach betonowych, betonie spękanym, betonie

C20/25-C50/60 oraz profilach stalowych.

DODATKOWE KORZYŚCI:

  • Szybkie i wydajne narzędzie stworzone do wykonywania powtarzalnych, seryjnych mocowań. Jeden punkt mocowania to tylko 1 sekunda.
  • Całkowicie zmieniona konstrukcja osadzaka oraz jego niska waga zapewnia łatwość manewrowania w trudno dostępnych miejscach jak narożniki czy mocowania w pobliżu ścian.
  • Magnetyczna nasadka na lufę pozwala na zamocowanie uchwytu stalowego bez przytrzymywania. Niezwykle ważne przy montażu na stropach
  • Gumowy kołnierz zapobiega dostawaniu się pyłu i innych zanieczyszczeń do wnętrza osadzaka. Znaczne zwiększenie żywotności urządzenia zwłaszcza przy częstej pracy na stropach
  • Łatwy mechanizm pozwalający na usunięcie zablokowanych gwoździ. Pozwala również szybko przeprowadzić konserwację

Artykuł został dodany przez firmę

Rawlplug S.A.

Produkty Rawlplug tworzone są we własnych, jednych z najnowocześniejszych i zautomatyzowanych zakładach produkcyjnych w Europie, gdzie znajdują się również wyspecjalizowane i ciągle rozwijane ośrodki badawczo-rozwojowe. 

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.