Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek

Artykuł Dodaj artykuł

Wyróżniony pracodawca w kategorii średnich przedsiębiorstw 2018

HEINRICH KIPP WERK cieszy się z wyróżnienia dla jednego z czołowych pracodawców 2018 r. w kategorii średniej wielkości przedsiębiorstw przyznanego przez FOCUS-Business.

Logo Kipp

HEINRICH KIPP WERK cieszy się z wyróżnienia dla jednego z czołowych pracodawców 2018 r. w kategorii średniej wielkości przedsiębiorstw przyznanego przez FOCUS-Business. Według prezesa Nicolasa Kippa firma również w przyszłości zamierza łączyć tradycyjne wartości z nowoczesnymi warunkami pracy, by tworzyć motywującą atmosferę.

Wyróżniony pracodawca w kategorii średnich przedsiębiorstw 2018Podstawą badania wykonanego przez portal analityczny kununu 12 lipca 2017 r. było około 13 000 rekordów danych, które zawierały ponad 324 000 ocen pracowników dotyczących ich pracodawców.

Wspólnie z portalem analitycznym kununu FOCUS-Business co roku nagradza najlepszych pracodawców wśród firm średniej wielkości, zatrudniających od 11 do 500 pracowników, w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. HEINRICH KIPP WERK uzyskał w branży budowa maszyn/budowa urządzeń 15. miejsce. Szczególne znaczenie dla pracowników mają bardzo dobra atmosfera pracy oraz bezpieczeństwo zatrudnienia.

„Jesteśmy przedsiębiorstwem z tradycjami, zarządzanym przez właścicieli, które kieruje się zasadą niezawodności i zrównoważonego rozwoju. Jednocześnie patrzymy w przyszłość i stawiamy na nowoczesne struktury. Naszym pracownikom oferujemy elastyczny czas pracy, uwzględniający obowiązki rodzinne, szybkie procesy decyzyjne, jak również możliwość dalszego indywidualnego rozwoju. Młody narybek i doświadczeni specjaliści wykonują u nas interesujące, odpowiedzialne i urozmaicone zadania na arenie krajowej i międzynarodowej” – wyjaśnia prezes firmy Nicolas Kipp.

Artykuł został dodany przez firmę

KIPP Polska Sp. z o.o

Firma HEINRICH KIPP WERK jest producentem w zakresie technologii mocującej, standardowych elementów maszyn oraz elementów manipulacyjnych. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam produkować na najwyższym poziomie.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły