Eagle Group Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek
eba sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Spotkanie dotyczące wdrożenia BIM w Polsce oraz na Litwie

12-07-2016, 00:00

Logo Datacomp11 lipca 2016 odbyło się robocze spotkanie z prof. Leonem Ustinowiczem, osobą bardzo mocno związaną z wdrożeniem BIM w budownictwie litewskim, ponadto wykładowcą na Politechnice Wileńskiej i Białostockiej; w spotkaniu wzięli udział także pracownicy naukowi z Politechniki Krakowskiej i Śląskiej zainteresowani problemem edukacji BIM.

Spotkanie DatacompTematem spotkania były zagadnienia związane z wdrożeniem BIM w Polsce i na Litwie oraz projektowanie 4D i 5D. Zaprezentowaliśmy nasze rozwiązania w postaci przeglądarki BIM Vision oraz BIMestiMate i omówiliśmy podobieństwa i różnice w zakresie sporządzania przedmiarów i kalkulacji kosztów w obu krajach. Rozmowy dotyczyły również warunków i możliwości współpracy, która w pierwszym rzędzie dotyczyć może lokalizacji przeglądarki w języku litewskim.

Źródło: Datacomp Sp. z o.o.

Artykuł został dodany przez firmę

Datacomp Sp. z o.o.

Firma Datacomp Sp. z o.o. jest znanym i cenionym na polskim rynku producentem i dystrybutorem specjalistycznego oprogramowania dla branży budowlanej i mechanicznej, jak również dla branży produkcyjnej oraz dla sektora zamówień publicznych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły