Artykuł Dodaj artykuł

Nowe zamówienie na piec próżniowy do obróbki tytanu

SECO\WARWICK Europe S.A. rozpoczyna produkcję dużej jednostki do obróbki cieplnej tytanu, typu 2.0VP-4066/138MHVS dla jednego z największych producentów branży lotniczej w Chinach.

SECO/WARWICK logo

SECO\WARWICK Europe S.A. rozpoczyna produkcję dużej jednostki do obróbki cieplnej tytanu, typu 2.0VP-4066/138MHVS dla jednego z największych producentów branży lotniczej w Chinach.

Piec o przestrzeni roboczej 1200x1200x3500mm wyposażony zostanie w komorę grzejną typu „all metal” oraz system głębokiej próżni. Długość przestrzeni roboczej wynika z potrzeby obróbki tytanowego elementu konstrukcyjnego skrzydła samolotu. Urządzenie wykonane zostanie wg. normy AMS2750D klasy II oprzyrządowanie typu A.

Inne specyfikacje pieca:

  • Komora grzejna z izolacją molibdenową oraz SS.
  • Poziom próżni roboczej 1x10-5mbar
  • Gaz chłodzący: Argon
  • Ładowarka elektryczna wsadu.
  • Taca do umieszczenia wsadu w przestrzeni „roboczej” pieca.

SECO/WARWICK GROUP

Działalność Grupy SECO/WARWICK obejmuje produkcję pięciu głównych grup produktów: pieców próżniowych, linii do lutowania aluminiowych wymienników ciepła, linii do obróbki cieplnej aluminium, pieców atmosferowych oraz pieców topialnych. SECO/WAWRWICK dostarcza urządzenia do obróbki cieplnej i serwis dla klientów na całym świecie związanych z rynkiem pierwotnym aluminium, recyklingiem aluminium, przemysłem motoryzacyjnym, lotniczym, komercyjna obróbka cieplną, HVAC, elektroniką, oświetleniem, sprzętem medycznym i nuklearnym, i inne.

Zakład Pieców Próżniowych oferuje piece próżniowe do hartowania w gazie i oleju, odpuszczania, wyżarzania, lutowania twardego, spiekania, nawęglania i azotowania próżniowego. Znajdują one głównie zastosowanie w przemyśle lotniczym i kosmicznym, energetycznym konwencjonalnym i jądrowym, medycznym, maszynowym, motoryzacyjnym, narzędziowym, w hartowniach usługowych oraz w wielu innych do produkcji jednostkowej, jak i masowej.

Więcej informacji na stronie: www.secowarwick.com

Artykuł został dodany przez firmę

SECO/WARWICK

SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły