Artykuł Dodaj artykuł

Nowy numer: ŚWIAT OBRABIAREK 7-9/2012

Co w numerze? Anglicy wyszli z Tarnowa po angielsku. Rzadko się zdarza, żeby pracodawca zamknął drzwi zakładu przed swoimi pracownikami. Tak stało się w Fabryce Maszyn  Tarnów produkującej obrabiarki do metali. Lekcja, jaką udzieliła w Tarnowie angielska firma, powinna być ostrzeżeniem dla wszystkich.

Co w numerze?

Anglicy wyszli z Tarnowa po angielsku

Rzadko się zdarza, żeby pracodawca zamknął drzwi zakładu przed swoimi pracownikami. Tak stało się w Fabryce Maszyn  Tarnów produkującej obrabiarki do metali. Lekcja, jaką udzieliła w Tarnowie angielska firma, powinna być ostrzeżeniem dla wszystkich.

Ucieczka przed konsekwencjami

Rozmowa z Waldemarem Ptaśnikiem, przewodniczącym zakładowej NSZZ „Solidarność” przy Fabryce Maszyn Tarnów.

- Trudno powiedzieć co tak naprawdę miało wpływ na ostateczną decyzję zarządu angielskiego dotyczącą „porzucenia”. Ja bym to określił brutalnie jako ucieczkę przed konsekwencjami swoich działań - mówi W. Ptaśnik.

Przeterminowane płatności na cenzurowanym

Przeterminowane płatności spędzają sen z powiek uczciwym przedsiębiorcom - odpowiedź Ministerstwa Finansów na postulaty BCC. Kontynuacja cyklu artykułów na temat inicjatywy zmian niektórych przepisów prawa podatkowego.

Naciski przedsiębiorców w końcu dają efekty i rząd myśli nad likwidacją zatorów płatniczych

Naciski przedsiębiorców w końcu dają efekty i rząd myśli nad likwidacją zatorów płatniczych - artykuł Antoniego Hasenbecka, przedsiębiorcy, członka Loży Opolskiej BCC, jednego z inicjatorów zmian w prawie podatkowym

Targi Eurotool i Blach-Tech-Expo 2012

- Firmy mają szansę, aby właśnie w Krakowie podpisać kontrakty i w dobrych humorach zakończyć rok 2012 - mówi Grażyna Grabowska, prezes Targów w Krakowie.

intec rośnie w siłę

Artykuł sponsorowany

Syntetyczne lodowisko na Plastpolu

Nowe sterowanie WinMax9 Hurco

Artykuł sponsorowany

Silent Tools - sposób na łagodniejszy przebieg obróbki

Artykuł sponsorowany.

Targi Vienna Tec 2012 - w kierunku Eurazji

Stabilna obróbka blach

Badania porównawcze pól temperatury w procesie czołowego szlifowania płaszczyzn ściernicami z elektrokorundu szlachetnego oraz
z submikrokrystalicznego korundu - praca naukowa. Autorzy: Czesław
Niżankowski i Krzysztof Sęk (Politechnika Krakowska)

IMT Polska jak fabryka innowacji

Budowa i badania dokładności tokarki karuzelowej dwustojakowej TCW 3100 -praca naukowa. Autorzy: Franciszek Oryński, Wiesław Froncki i Michał Krępski (Politechnika Łódzka)

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.