Artykuł Dodaj artykuł

TOOLCO - BUDMA 2012

W dniach 24-27 stycznia 2012 roku Przedsiębiorstwo TOOLCO miała przyjemność uczestniczyć jako wystawca na targach budowlanych BUDMA 2012, które odbyły się w Poznaniu na MTP

W dniach 24-27 stycznia 2012 roku Przedsiębiorstwo TOOLCO miała przyjemność uczestniczyć jako wystawca na targach budowlanych BUDMA 2012, które odbyły się w Poznaniu na MTP.

TOOLCO - BUDMA 2012

Tematem przewodnim targów Budma 2012 było "Budownictwo przyszłości". Nowa odsłona targów różniła się od poprzednich edycji.

Cel jaki sobie organizatorzy postawili było odważne wprowadzanie do budownictwa nowatorskich rozwiązań oraz świadome i odpowiedzialne kształtowanie zdrowej i funkcjonalnej przestrzeni społecznej dostępnej wszystkim pokoleniom.

Dziękujemy serdecznie za odwiedzenie nas w Poznaniu.

Było nam niezmiernie miło spotkać się i porozmawiać z naszymi nowy jak i dotychczasowymi Partnerami, dzięki którym współpraca przebiega wyśmienicie.
Mamy nadzieję, że kolejne targi BUDMA będą tak owocne jak tegoroczne.

Pozdrawiamy wszystkich, którzy byli z nami i tych, którym z jakiegoś powodu nie udało się dotrzeć do nas.

Artykuł został dodany przez firmę

Przedsiębiorstwo TOOLCO Kazimierz Mitroszewski

Firma TOOLCO specjalizuje się w produkcji wyrobów z drutu i taśm stalowych mające zastosowanie takich gałęziach przemysłu jak przemysł opakowaniowy, rolniczy, RTV/AGD, meblarski, oświetleniowy.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły