Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek

Artykuł Dodaj artykuł

Lantek świętuje 25 lecie działalności

W roku 2011, Lantek obchodzi rocznicę 25-lecia działalności jako lider innowacyjności na rynku rozwiązań CAD/CAM i ERP dla branży obróbki blachy.

Lantek świętuje 25 lecie działalnościLantek świętuje 25 lecie działalności jako czołowy twórca nowoczesnego oprogramowania dla branży obróbki blachy i przemysłu produkcyjnego

W roku 2011, Lantek obchodzi rocznicę 25-lecia działalności jako lider innowacyjności na rynku rozwiązań CAD/CAM i ERP dla branży obróbki blachy.

Przez 25 lat swojej działalności Lantek stał się jednym z wiodących dostawców zintegrowanych rozwiązań CAD/CAM i ERP, zarówno w Hiszpanii, jak i na świecie.

Lantek posiada 25 oddziałów w 17 krajach, a także rozbudowaną sieć partnerów, co umożliwia szybkie rozpowszechnianie swojej wiedzy na rynkach wschodzących. Dzięki licznej grupie, ponad 11,000 klientów w 100 krajach, Lantek jest w stanie zaoferować wysokiej jakości obsługę i wsparcie techniczne, Z produktów i usług Lantek korzystają firmy takie jak Liebherr, Hayundai, JCB, Iveco-Pergaso, Danobat i Marco Polo.

Międzynarodowa sprzedaż i strategia marketingowa firmy Lantek zapoczątkowana zostałą w 1991 we Francji, następnie w Niemczech w 1996 oraz Stanach Zjednoczonych rok później. Gwałtowny rozwój firmy doprowadził do powstania biur w Południowej Korei oraz w Japonii. Co więcej, w 2004 zostało otwarte pierwsze zagraniczne Centrum Badań i Rozwoju w Indiach, a w 2006 w Polsce. Polski oddział Lantek powstał również z myślą o utworzeniu Centrum Wsparcia Technicznego, oferującego międzynarodową pomoc w użytkowaniu oprogramowania Lantek dla klientów i partnerów. W 2006 został również utworzony oddział w Chinach, gdzie obecnie znajdują się trzy biura Lantek.

Strategia Lantek na globalnym rynku okazała się bardzo skuteczna. Obecnie 80% obrotów generują oddziały poza granicami Hiszpanii. Aktualnie Lantek pracuje nad konsolidacją swojej działalności na rynkach międzynarodowych, w celu budowania bliższych relacji z klientami, poprzez oferowanie wsparcia technicznego w języku ojczystym oraz zwiększanie korzyści, jakich można oczekiwać z inwestycji w oprogramowanie Lantek.

Badania, rozwój i innowacyjność stały się kluczem do sukcesu Lantek. Firma systematycznie przeznacza przynajmniej 18% swoich obrotów na badania i rozwój. Dzięki wysiłkom zespołu ds. rozwoju, który umożliwił postęp w technologii, sztandarowe oprogramowanie Lantek Expert CAD/CAM stało się wiodącym produktem sterującym maszynami wycinającymi oraz wykrawającymi. Lantek jest także pionierem w stworzeniu oprogramowania do zarządzania w branży obróbki blachy - Lantek Integra ERP. Ponadto firma oferuje Lantek Flex3d, przeznaczony do projektowania i zaginania elementów 3D, cięcia rur oraz profili.

Lantek stale współpracuje z czołowymi producentami maszyn z całego świata. Polityka ta doprowadziła do kilkunastu umów dystrybucyjnych, gdzie oprogramowanie Lantek dostarczane jest jako oryginalne wyposażenie maszyn wycinających, wykrawających oraz wiercących.

Alberto Martinez, Dyrektor Zarządzający Lantek SMS twierdzi: “Lantek został stworzony z myślą o zajęciu pozycji wiodącego producenta rozwiązań CAD/CAM/ERP do obróbki blach oraz przemysłu produkcyjnego. Cały zespół Lantek jest stale motywowany do wyzwań polegających na opracowywaniu innowacyjnych produktów i jednocześnie dumny z wielkich, dotychczasowych osiągnięć Ogromny wzrost jaki Lantek osiągnął od samego początku, oraz zaangażowanie, w wyposażanie swoich rozwiązań o zaawansowane technologie jest doskonałą gwarancją jakości i ciągłości dla swoich klientów.

Przez lata Lantek zdobył wiele nagród i jest powszechnie rozpoznawany przez producentów maszyn, stowarzyszenia prywatne, instytucje publiczne i media. Wszyscy oni poparli zaawansowane metody produkcyjne, rozwiązania biznesowe i zaangażowanie w dostarczanie nowoczesnych technologii światu.

Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji, proszę odwiedzić naszą stronę www.lanteksms.com

Artykuł został dodany przez firmę

Lantek Polska Sp. z o.o.

Lantek to firma produkująca oprogramowanie CAD/CAM/MES/ERP dla branży zajmującej się obróbką blach i stali konstrukcyjnych, opracowane w całości w naszym ośrodku badawczo-rozwojowym.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły