Eagle Group Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek
eba sp. z o.o.eba sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Pionierskie rozwiązania SECO/WARWICK: Super IQ® oraz UCM® 4D Quench® na październikowych targach branżowych - ASM oraz HK

W październiku SECO/WARWICK zaprezentuje innowacyjne produkt:, Super IQ® i UCM® 4D Quench®.

SECO/WARWICK logo

W październiku SECO/WARWICK zaprezentuje innowacyjne produkt:, Super IQ® i UCM® 4D Quench®. Na dwóch wydarzeniach branżowych – najpierw w Detroit (USA), a następnie w Kolonii (Niemcy) prezentowane będą symbole nowej ery obróbki cieplnej.

Zastosowane technologie rozwiązują codzienne problemy obróbki cieplnej i stanowią nowoczesną alternatywę dla tradycyjnych metod hartowania.

Premiera, której Ameryka i Europa a nie może przegapić. I tak, najpierw premiera tych rewolucyjnych rozwiązań odbędzie się na amerykańskich targach, następnie w Niemczech.

Targi ASM Heat Treat Show (stoisko 1209/1207) w Detroit uświetnione zostaną  amerykańską premierą pieców Super IQ® oraz UCM® 4D Quench®. Wydarzenie w Kolonii (Heat Treatment Congress 2019, HK) będzie także okazją do poznania  tych rozwiązań. Co jest szczególnie ważne dla tych, których ominęła europejska premiera na Thermprocess.

Podczas pierwszego wydarzenia, ASM2019, specjaliści Grupy SECO/WARWICK zaprezentują nie tylko te rewolucyjne technologie, ale również naukowe referaty zgłębiające m. in. tematy:

  • Azotowanie, wzrost i trybologiczne korzyści inżynierii powierzchniowej (wtorek, 15.10.2019; 9:00, 251A)
  • Przyszłość zintegrowanego pieca hartowniczego (wtorek, 15.10.2019; 9:40, 251C – COBO Center)
  • Zaawansowana kontrola odkształceń obrabianych cieplnie komponentów (wtorek, 15.10.2019; 16:20, 251B – COBO Center)
  • Systemy trzykomorowych pieców próżniowych - nawęglanie niskociśnieniowe (czwartek, 17.10.2019; 10:20, 251C – COBO Center)

Codzienne problemy obróbki cieplnej nie stanowią już wyzwania dzięki rozwiązaniom SECO/WARWICK.

UCM® 4D Quench® to nowoczesna alternatywa dla hartowania próżniowego.

UCM® 4D Quench® to próżniowy system do hartowania pojedynczych elementów w azocie z kontrolą odkształceń. Zapewnia jakość i czystość otrzymywanych części, integrację i automatyzację, bezpieczeństwo oraz przyjazny środowisku proces.

Super IQ®  to redukcja kosztów nawęglania i innowacyjny system hartowniczy 

Piec Super IQ® to hybrydowy system łączący cechy konwencjonalnego i próżniowego pieca w jednym, zaprojektowany przede wszystkim do procesów nawęglania w podwyższonych temperaturach i hartowania.
Cechy, które sprawiają, że Super IQ® jest atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnej metody to:

  • Znacznie niższy całkowity koszt produkcji w porównaniu do nawęglania Sealed Quench,
  • Doskonałe dopasowanie do każdej linii Sealed Quench,
  • Nie wymaga generatora ENDO, brak otwartego płomienia,
  • Łączy proces czystej obróbki z wyjątkową wydajnością hartowania w oleju,
  • Zasada: włącz i wyłącz - piec nie pracuje, więc nie kosztuje.


Jak mówi Katarzyna Sawka, Dyrektor Globalny Marketingu Grupy SECO/WARWICK, „ASM oraz HK są  ogromnymi i bardzo ekscytującymi wydarzeniami, na którym nie może zabraknąć równie ekscytujących prezentacji produktowych. Goście, którzy odwiedzą stoisko  Grupy SECO/WARWICK, nie będą zawiedzeni. Poza obecnymi produktami flagowymi, firma przedstawi nowości oferujące rewolucyjne podejście do  obróbki cieplnej”.

Artykuł został dodany przez firmę

SECO/WARWICK S.A.

SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły