Artykuł Dodaj artykuł

HAFEN zaprasza na TOOLEX 2019

W dniach 1-3 października firma ​HAFEN​ zaprasza na swoje ​stoisko 112 w hali A​ podczas targów ​TOOLEX 2019​.

W dniach 1-3 października firma ​HAFEN​ zaprasza na swoje ​stoisko 112 w hali A​ podczas targów ​TOOLEX 2019​.

HAFEN zaprasza na TOOLEX 2019, Centrum Obróbcze CNC​ ​Bernardo VMC 625,

Centrum Obróbcze CNC​ ​Bernardo VMC 625

TOOLEX​ to najważniejsze wydarzenie roku na południu Polski, skierowane do branży przemysłowej i wszelkiego rodzaju specjalistów chcących być na bieżąco z trendami w obszarze maszyn do obróbki drewna, metalu, blachy i innych tworzyw.

HAFEN​ jak co roku zaprezentuje bogate portfolio obrabiarek austriackiego potentata BERNARDO​ oraz sprężarek renomowanej hiszpańskiej marki ​JOSVAL​. Z okazji 10-lecia powstania firmy HAFEN, odwiedzający mogą liczyć na wyjątkowe atrakcje i ​ekskluzywne promocje​ na wybrane maszyny.

Największą wartością odwiedzin targów będzie jednak ​możliwość zobaczenia z bliska kilkunastu obrabiarek i sprężarek oraz przekonania się na własne oczy w czym BERNARDO i JOSVAL guruje nad konkurentami, z jakiej jakości materiałów wykonane są podzespoły, jak różni się proces produkcji w stosunku do innych dostawców (nie każda maszyna produkowana w Azji spełnia te same wymogi).

Główną atrakcją stoiska firmy HAFEN będzie niedawno wprowadzone do sprzedaży Centrum Obróbcze CNC​ ​Bernardo VMC 625 ​przeznaczone do produkcji małych i średnich serii. Obrabiarka została wyposażona w wysokiej klasy kontroler ​Siemens​ Sinumerik 808D, 12-miejscową głowicę narzędziową ​OKADA​, serwonapędy 3 osi ​Siemens V-90​ oraz najlepszej jakości wrzeciono ​VOLIS​. Ze względu na swoje parametry, ​wysoką ekonomiczność​, precyzję oraz bezkonkurencyjny stosunek ceny do jakości, obrabiarka ta zyskuje coraz większe zainteresowanie na europejskim rynku.

Czy warto wierzyć wyłącznie informacjom prasowym, opisom podawanym na stronach dostawców, dyskusjom na forach internetowych czy komentarzom na YouTube? Zdaniem firmy HAFEN zdecydowanie nie, stąd gorąco zachęcamy do odwiedzin targów w Sosnowcu, przeprowadzenia rozmów z doradcami technicznymi i ​przekonania się na własne oczy jaką jakość prezentują poszczególne maszyny.

Artykuł został dodany przez firmę

HAFEN

Jesteśmy Twoim zaufanym dostawcą obrabiarek do metalu, blachy i drewna oraz najwyższej klasy kompresorów tłokowych i śrubowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.