Eagle Group Syrex. Maszyny i narzędzia do obróbki metalu. Czesław Syrek

Artykuł Dodaj artykuł

SECO/WARWICK przedstawi nowe rozwiązania obróbki cieplnej 4.0 podczas Thermprocess 2019

Niespotykane dotąd zmiany dotykają obecnie różne branże. Nowe technologie z jednej strony dają nowe możliwości, ale z drugiej stanowią wyzwanie. Jakie są wyzwania i czym jest Przemysł 4.0 w świecie obróbki cieplnej metalu?

SECO/WARWICK logo

Niespotykane dotąd zmiany dotykają obecnie różne branże. Nowe technologie z jednej strony dają nowe możliwości, ale z drugiej stanowią wyzwanie. Jakie są wyzwania i czym jest Przemysł 4.0 w świecie obróbki cieplnej metalu?

Najświeższe (i ekscytujące) wiadomości!

SECO/WARWICK, często nazywany „innowatorem”, „czempionem”, „wyznaczającym trendy” lub „jednym z pięciu najważniejszych dostawców urządzeń i usług w zakresie obróbki cieplnej metali”, przedstawi swoje nowinki technologiczne i najnowsze produkty podczas tegorocznych targów Thermprocess w Dusseldorfie. Zapraszamy na stoisko C26 w hali 9.

Targi Thermprocess są ogromnym i bardzo ekscytującym wydarzeniem, na którym nie można przegapić równie ekscytujących prezentacji produktów. Goście, którzy odwiedzą stoisko SECO/WARWICK, nie będą zawiedzeni. Poza obecnymi produktami flagowymi, firma przedstawi nowości oferujące wyjątkowy rodzaj obróbki cieplnej”, powiedziała Katarzyna Sawka, Dyrektor Globalny Marketingu Grupy SECO/WARWICK.

Inteligentniejsze fabryki dzięki SECO/WARWICK

Wraz z ogłoszeniem nowych produktów, SECO/WARWICK przedstawi systemy, które podnoszą wydajność produkcji dzięki wykorzystaniu innowacji i wdrożeniu najnowszych dostępnych technologii w tworzeniu inteligentnych narzędzi.

Narzędzia te: SECO/PREDICTIVE (zaawansowany, inteligentny system sterowania urządzeniami, który wykrywa potencjalne usterki przed ich wystąpieniem) oraz SECO/LENS (aplikacja rozszerzone rzeczywistości j do monitorowania, diagnostyki, utrzymania ruchu procesów produkcyjnych, napraw zdalnych i planowania najbardziej optymalnego układu linii produkcyjnej w hali) usprawniają procesy produkcyjne dzięki wykorzystaniu rozszerzonej rzeczywistości, sztucznej inteligencji, Internetu Rzeczy i najnowszych koncepcji Przemysłu 4.0.

Przyjdź i przekonaj się, jak innowacja łączy się z niezawodnością na rynku obróbki cieplnej

SECO/WARWICK zaprasza wszystkich ekspertów i specjalistów branżowych na prezentację oraz zaprasza do odwiedzenia stoiska (C26 w hali 9), gdzie można będzie zobaczyć najnowsze usprawnienia i innowacje technologiczne – dosłownie i w przenośni – w nowym wymiarze.

Prezentację pt. „Hartowanie pojedynczych elementów w azocie zamiast hartowania w prasach” w dniu 27 czerwca o godzinie 10:30 podczas Sympozjum Thermprocess w hali 9/D74 wygłosi Maciej Korecki, Wiceprezes Segmentu Pieców Próżniowych, SECO/WARWICK.

Artykuł został dodany przez firmę

SECO/WARWICK S.A.

SECO/WARWICK jest liderem technologicznym w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali i świadczeniu profesjonalnych usług serwisowych.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły